Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ZEGARKI DESIGNERSKIE

 
Zegarki designerskie są połączeniem dobrej klasy zegarmistrzostwa
z nowoczesnymi trendami sztuki użytkowej.

Marki zegarków designerskich:

 

"Image"marki Festina jest bardzo mocno wspierany sponsoringiem, szczególnie widocznym w sporcie. Markę tę kojarzymy przede wszystkim z wyścigami kolarskimi, a dokładniej jako "oficjalny pomiar czasu" na najbardziej prestiżowych zawodach kolarskich świata - Tour de France, Giro d'Italia oraz Tour de Pologne. Zegarki Festina w sposób nieodłączny kojarzą się ze sportem, co dopełnia ich jedyny w swoim rodzaju sportowy charakter.

 


Dewizą firmy Fossil jest tworzenie zegarków zmieniających się wraz z modą. Niekiedy odważnych, czasami ekstrawaganckich - zawsze w przystępnej cenie. Rezultatem jest ogromna kolekcja spełniająca wymagania każdego, kto ceni sobie oryginalny design. Firma Fossil jako pierwsza amerykańska marka zmieniła podejście do przedmiotu jakim jest zegarek, przekształcając go w gustowną ozdobę nadgarstka.
 

Przez ponad 100 lat marka Ingersoll pozostała wierna swej zasadzie tworzenia wyjątkowych zegarków, odznaczających się wysoką jakością i przystępną ceną.  Niezależnie od kolekcji zegarki Ingersoll zawsze wykonane są z najlepszych materiałów, zapewniających trwałość i niezawodność. Perfekcyjny mechanizm daje poczucie komfortu w każdej sytuacji. Wspaniałe wzornictwo tych zegarków to znak nieprzeciętnej osobności i wyjątkowego gustu.


Producent zegarków Swatch należy do Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego (FHS), co jest bardzo ważną informacją danej firmie i jej produktach. Taka przynależność gwarantuje, że producent przestrzega ściśle wszystkich rygorów gwarantujących produkcję zegarka szwajcarskiego. Firma Swatch należy do Swatch Group Ltd, która zajmuje się sprzedażą luksusowych zegarków szwajcarskich. Zegarki Swatch cechują się bogatym wzornictwem, wykorzystaniem najnowszych nowinek technicznych oraz różnorodnością kolorów, dzięki czemu zegarki tej marki są bardzo chętnie wybierane przez młodzież oraz osoby lubiące wyróżniać się z tłumu.


Zegarki Timex to światowa czołówka. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w chwili obecnej zegarki Timex są synonimem ponadczasowego stylu, innowacji oraz niezawodności. Różnorodność modeli pod wieloma względami ma wpływ na to, że każdy znajdzie "coś" dla siebie. Zegarki te podkreślają indywidualne cechy i predyspozycje oraz ułatwiają codzienne życie i upodobania.

Vostok Europe jest oknem na zachodni świat dla litewskich zegarków, a w szczególności dla Vostok, jednej z ostatnich marek odnoszących się do firmowych rosyjskich mechanizmów, zastosowanych w ich doskonale zbudowanych czasomierzach. Marka ta reprezentuje związek pomiędzy młodym, przebojowym zespołem produkującym zegarki a starszym, większym i dłużej działającym wytwórcą rosyjskich zegarków Vostok, z siedzibą w Chistopol w Rosji. Zegarki Vostok Europe są projektowane i ręcznie składane w Wilnie na Litwie, a każdy z nich jest numerowany limitowaną edycją. Co ciekawe, wszystkie czasomierze Vostok Europe są nazywane od rosyjskich lub sowieckich dokonań (technicznych, kulturalnych lub architektonicznych). Firma celowo unika bardziej militarnych inspiracji z historii Rosji. Skupia się na pokojowym okresie i rolach cywilnych nawiązując do swojej roli jako łącznika z Zachodem. Stara się także być efektywna kosztowo i bardziej przystępna na rynku lecz nie rywalizując ceną, ale oferując wyższą jakość.

Salony zegarmistrzowskie:


C.H. RZESZÓW PLAZA

Rzeszów, ul. Rejtana 65

tel. +48 17 865 40 50
GSM: +48 666 810 006

godz. otwarcia
pn-sob: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00


MILLENIUM HALL
Rzeszów, ul. Kopisto 1

Tel. +48 17 770 05 05
GSM: +48 722 206 722

Zegarmistrz
GSM: +48 797 772 110

godz. otwarcia:
pn-sob: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?